Pracownia Architektury AW PROJEKT jest biurem architektonicznym działającym w Rzeszowie od roku 2005, po przekształceniu Pracowni Projektowej A3 założonej w 1995 roku.


    Biuro prowadzone jest przez arch. Annę Wójcik, której długoletnie doświadczenie w połączeniu z pasją młodych projektantów, z którymi współpracuje, daje gwarancję rzetelnego podejścia do klienta i oferowanie profesjonalnych usług projektowych.


    AW PROJEKT oferuje pełny zakres usług projektowych, począwszy od analiz wykonalności, wstępne koncepcje, po pełno branżowe projekty budowlane i projekty wykonawcze. Pracownia realizuje prace projektowe obejmujące zarówno budowę nowych obiektów jak i przebudowę i rozbudowę już istniejących. Oferujemy projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych indywidualnych, jak i adaptacje projektów typowych, projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych, projekty budynków użyteczności publicznej.


    Podejmujemy się zadań projektowych zarówno dla klientów indywidualnych, instytucji publicznych jak i developerów.


Dbając o satysfakcję klienta, w naszych projektach przede wszystkim uwzględniamy cele i potrzeby klienta. Dbamy, aby projektowane obiekty w swoim użytkowaniu były nie tylko funkcjonalne i ergonomiczne, ale również o ciekawym i estetycznym wyglądzie.


  Współpracując z doświadczonymi biurami branżowymi, zapewniamy koordynację międzybranżową każdego projektu.


Pracownia prowadzi pełną obsługę formalno-prawną, uzyskując w imieniu inwestora wszelkie dokumenty niezbędne do realizacji zamówienia.


Własny serwer pozwala na szybki dostęp do każdego pliku oraz zapewnia szybką wymianę informacji drogą elektroniczną.


AW PROJEKT posiada własne zaplecze do przygotowania i wydruku dokumentacji.

Designed by MB ®   2020. All rights reserved.